Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 16.07.2009 14:29:46 

Kaiša Bretorri

Mé okolí

Rodina

 

Teď Vás tedy seznámím se svojí rodinou-máma Olča,táta Roman a jejich holky Alice(Ája -15) a Kristýna(moje panička „Kikouš“-13)a bydlíme v Brandýse n.Labem.

Máme rodinný domek se zahradou.

Celý den je se mnou někdo doma.Dopoledne máma,odpoledne panička Kristýnka(na tu nedám dopustit).Ája se víc baví s mojí spolubydlící krysaří holkou Týnou.No a páníček se vrací z práce až večer.Když zůstanu náhodou doma sama(rozuměj s Týnou),rozhodně se nenudím.Buď odpočívám po procházce nebo „zkoumám“ a „těžce“ pracuju (viz.foto). 

    Přivezli mě v zimě,takže jsem moc ven nechtěla.Teď už je to lepší.Je léto a tak se chodím proběhnout na pole a pak vykoupat do Labe.Vodu miluju skoro stejně jako Kristýnku nebo jídlo.Hlavně mě baví potápění a aportování ve vodě.Do bazénu na zahradě mě ale pouštět nechtějí(stejně se mi tam párkrát povedlo hupnout =P).

Na procházkách se seznamuji s lidma,autama,kolama a hlavně pejskama.To mě taky baví.Nejvíc chodím s Kristýnkou-tu jsem si vybrala svým psím srdíčkem ♥ za paničku. Je to moje učitelka a ochránkyně.Zrovna tuhle-jdeme kolem Labe a „HAF RAF HAF!!!“ Šok!Z poza rohu na mě vyběhl rozzuřený OBROVSKÝ,ZLÝ…..maltézáček.Tak jsem se lekla,že jsem jedním skokem hupsla paničce s křikem do ochraňující náruče.

Jo,abych nezapomněla.Naši přestavují a já musím pomáhat.Mojí pracovní náplní je hrabání v písku.Na tý hromadě to mají věčně špatně rozhrabaný.Musím to pořád napravovat.

V patře bydlí babička Naďa.Má psa Baka (Playboy Danilo Alkami)-kolii.S Bakem se moc nemusíme.Ale on si zvykne.Ještě za mnou poleze!!!(až budu hárat).Za trest mu potají chodím ujídat z misky.

Na zahradě ve výběhu kvokají slepice.S těma si chodím občas hrát.Hrajem na honěnou.Krásně přitom kokodákají a lítá z nich bezva peří.Naši mi to ale zakazují.

  Občas se potkám i s kočkou Johanou.To je velká náfuka.S nikým se nebaví.Sem tam jen s babičkou,když jí dá žrádlo.

Alespoň jednou týdně jezdíme do Staré Boleslavi k druhý babičce a k dědovi.Mají rotvailerku Báru a yorkšírku Nellynku.Bára je pod mojí úroveň-musela bych jí zakousnout,kdyby se ke mně přiblížila.Zato Nelča je „moje“ krevní skupina.Chystáme se na dráhu doktorek.Nellynka se už teď specializuje na oční chirurgii.Všem svým plyšákům hned vykouše očička x).Já se zatím rozmýšlím,kterým směrem se vydám.Zatím to vypadá na chirurgii nebo ortopedii.Trhám nohy a ruce.Pořádáme spolu lékařská konzília a provádíme pitvy za účelem poznávání.No řekněte,nemám pro to snad vlohy…?

------------------------------------------------------------------------------

Rocky

Zdravím všechny,kdo přicházejí na stránky Kaiši.Dovolte,abych se představil a něco Vám o sobě napsal.

Nevím kdy,kde ani které mamince jsem se narodil.Našli mě členové městské policie v Lysé nad Labem a odnesli mě do místního útulku.Tam jsem pár dní žil s ostatními pejsky a kočičkami.Můj věk odhadují na 10 týdnů a jsem prý kříženec staforda.

V sobotu 8.12. několik pejsků odvezli do Brandýsa na zámek,kde se konaly adventní trhy.V jejich rámci se pravidelně koná umisťovací výstava opuštěných zvířátek z útulku.Patronem je herec pan Zdeněk Srstka.Přicházeli k nám různí lidé a vybírali si.I mě si několik lidí pochovalo ale vždycky mě vrátili zpátky do koše.Až přišla paní s dcerou.Jakmile mě vzala do náruče,rozbušilo se mi srdíčko.Věděl jsem,že u téhle chci zůstat.Cítil jsem že náklonnost je vzájemná.Dal jsem jí pusinku a bylo rozhodnuto.Už jsem se od ní nehnul.Nosila mě v náručí buď ona nebo Kristýnka.Cestou domů mi daly jméno Rocky.Radost mi kazila jenom obava,co na mě řekne páníček.Dozvěděl jsem se,že doma čekají dvě psí slečny-Týna a Kaiša.Týna si mě skoro nevšímá.Zato Kaiša je zlatá!Nebýt jí,nevím jak bych přežil první noc doma.Sám jsem v pelíšku plakal,tak mi jí tam pustili.Pak jsem spinkal klidně až do rána.

Říkají mi:Rocky,Ročíku,chlapečku a Kokos

To je o mně asi zatím vše,

                                         Pac a Pusu = * posílá Rocky

 

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek