Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 16.07.2009 14:29:46 

Kaiša Bretorri

Kaiša Bretorri

 

Ahojky.Jmenuji se Kaiša Bretorri a narodila sem se 18.12.2006 mamince Ebie Bretorri.Můj tatínek je Ezra Pešmar.Společně se mnou se narodila i další tři štěňátka-sestřička Keri a dva bráchové Krol a Kolt. 

A jednou,to už mi ze sourozenců zbyl jen brácha Krol,mě a Krola strčili do přenosky a jeli jsme vlakem neznámo kam.Chvilku jsme tam postávali,kolem chodilo spoustu lidí,tak sem se schovávala za brášku.Pak k nám přišli lidi.A začli si mě a bráchu prohlížet.A pak k nám dali prsty aby jsme si je asi očuchali.Krol jim začal kousat prsty,tak jsem se taky přidala,a lidi jsem si hned oblíbila.Pak jsme se v přenosce vydali  někam pryč i  s těma ,lidma.Nesli jsme se s bráchou pár ulic a pak otevřeli lidi nějaký auto.Uviděla sem tam svojeho tatínka Ezru.Vyndali mě z přenosky a Ezru taky.Prej že se mám s ním rozloučit.

Tak sem se rozloučila a tatínek s bráškou odjeli pryč.Mě dali do nové přenosky a taky jsme autem odjeli.V autě jsem zjistila,že tohle je moje nová rodina a jedeme do mého nového domova.

Doma už na mě čekala Týna-Pražský krysařík.Nejdřív jsme se moc neměly rády.Ale teď už jsme kámošky.Když jde Týna spát,budim jí já a ona mě hryzne do čumáku.Když budí ona mě,tak si musim jít hrát,jinak by mě nepřestala provokovat =).

Jinak na mě doma čekala spousta jiných zvířat.

  

Ale teď už jsem větší,chodím na procházky,na cvičák a jezdím na návštěvy.

Na procházkách mám spoustu kámošů(rozuměj každej pes)se kterýma si dlouho a neúnavně hraju.

Na cvičáku si moc hrát nemůžu,pak bych prej neposlouchala.Ale mně to nedá a vždycky si hraju s Brix,dokud nepříjde paní cvičitelka.

Skoro každou neděli jezdím k babičce do vedlejšího města.Už  umím nasednout do auta.

U babičky už vždycky všichni čekaj,a hlavně yorkšíráček Nellynka.Většinou se mě bojí, tak se nudim.Pak maj ještě rotvíka Báru,ale ta nemá ráda cizí pejsky.

Už jsem byla i na Dni boxera ve Křenicích,kde byla spousta boxerů.Ale žádnej bílej,jenom já.

Taky moc ráda uklízím hračky a jídlo.Na zahradě si vždycky najdu nějakou dobrotu a někdo mi  jí sebere-takový voňavý a oni mi to vezmou…

Uklízení hraček je na denním pořádku.To vždycky všechny hračky pořádně vyklepu a nechám je slehnout dokavaď  je někdo neuklidí.

Taky mám ráda zahradničení.Na chodbě byla spousta kytek a podle mě jen potřebovaly přistřihnout.Tak jsem si je sundala a okousala.I v obýváku jsem už jednu rozkousala.

 

Už jsem jednou byla i na oslavě narozenin.Byli  to narozeniny mojí velitelky Týny.Dostala sem hodně dortu,proto že Týna je malinká.  

 

Mám ráda:                                                    Nemám ráda:

Psy                                                                Nudu 

Hraní                                                            ´´FUJ!´´

Hadici když z ní stříká voda                        ….

Svoje a hlavně cizí hračky

A je toho ještě spousta.

 

Moje přezdívky-Čuník,tlama placatá-hlava šišatá,Kája,Predátor a Kačenka

    

 

                                                                          

 

 

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek